نسخه مناسب چاپ

سلام بر تمامی نویسندگان و صاحبان اهل قلم 
روز بزرگداشت قلم را به همه اصحاب قلم تبریک عرض می نمایم.
با توجه به جایگاه قلم که خداوند در کتاب آسمانی قرآن به آن قسم یاد کرده  که ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ
و با‌ توجه به رسالت صاحبان اهل قلم که دل در گرو سربلندی ملت بزرگ ایران اسلامی دارند نقش شما بزرگواران در پاسخگویی به قلم های مسموم چیست؟ قلم‌های مسمومی که زمینه سازی ناامنی و ناآرامی را بوجود می‌آورند.
آیا قلم های نورانی و انقلابی نباید به کسانی که سر آغاز فتنه گری بودند و برای همراهی با دشمنان قبل از شروع هر فتنه و آشوب از عشرتکده های خود خارج میشوند و طلبکارانه بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقبه نامه سر گشاده می نویسند و لجن پراکنی میکنند و ادعاها و دشمنی های دشمنان را مطرح میکنند پاسخ مناسب داده شود؟
کسانی چون موسوی خوئینی ها که در شروع و راه اندازی فتنه های ۷۸ و ۸۸ نقش اول را داشتند و پس از تحمل شکست به ساختمان های ویلائی چند میلیاردی خود می خزند و تحت هدایت استکبار و صهیونیسم بین الملل آموزش می بینند و ده سال دیگر با تهیه و انتشار نامه فتنه انگیز دیگر که محتوای آن توسط دشمنان در اختیار آنها قرار میگیرد و فقط امضاء آن از آن خوئینی ها است سعی بر تولید محتوای فتنه جدید میکنند
البته در این مرحله آش خوئینی ها آنقدر شور شده که پاسخ های دندان شکنی توسط بسیاری از فرهیختگان همه جناح های سیاسی دریافت کرده است
در پایان توجه همگان را به بیان نورانی  سید شهیدان مقاومت حاج قاسم سلیمانی به فتنه گران و معاندین  که به جای ایستادن در برابر دشمنان به نظام و ولایت فقیه تهمت می زنند و حمله ناجوانمردانه میکنند جلب می نمایم.
"این چه غفلت بزرگی است که بعضی‌ها بیان می‌کنند که همانطور که امام خمینی (ره) در قطعنامه جام زهر را نوشیدند، رهبرانقلاب هم در مقابل آمریکا باید جام زهر را بنوشند؟ نوشیدن  جام زهر در مقابل آمریکا، جان  ایران را می‌گیرد."
" این جام زهری نیست که با جام زهر قطعنامه ۵۹۸ جنگ قابل مقایسه باشد این جام زهریست  که جان ها را می گیرد جان  انسانیت را می گیرد."
مسئول کانون علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم محمدعلی آسودی

نظرات شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات کاربران