درپی برگزاری با شکوه چهاردهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم در دوم دی ماه ۹۸ در جوار مرقد مطهر شهدای گمنام در مجموعه فرهنگی فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) سپاه حضرت محمد رسول الله(صل الله علیه و آله و سلم) آغاز فراخوان پانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم اعلام گردید.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۰

بی‌گمان اطلاعات و دسترسی‌های علمی و پژوهشی پیرامون مسلمانان نیجریه در شمال آفریقا یکی از چالش‌های موجود در حوزه مسلمانان مظلوم بویژه شیعیان در آفریقاست.

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۵

واحد مخابرات به‌عنوان شبکه ارتباطی بخش‌های مختلف سازمان رزم سپاه پاسداران در دوران هشت‌ساله جنگ ایران و عراق نقش ویژه‌ای ایفا کرده است. کتاب حاضر حاصل ۲۷ جلسه گفتگو با مهدی شیرانی نژاد، جانشین این واحد در این دوران پرماجراست.

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۴

این کتاب در فصول اول تا چهارم، ضمن بیان ویژگی‌ها و شاخص‌های خاورمیانه اسلامی و عناصر و معرف‌های بیداری اسلامی، چالش‌های خاورمیانه اسلامی و قوت‌ها، ضعف‌ها، فرصت‌ها و تهدیدهای ایران در مسیر تحقق آن را موردبررسی قرار داده و در فصل پنجم پس از نتیجه‌گیری و جمع‌بندی مباحث، مهم‌ترین راهبردهای تحقق خاورم

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۰

مؤلف دکتر سید جواد هاشمی‌فشارکی در این کتاب با توجه به اهمیت موضوع، انواع روش‌ها و راه کارهای اجرایی، متناسب با معماری و شهرسازی محله‌های مسکونی در ایران مورد برسی قرار گرفته است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۵

صفحات